Zajmujemy się sprzedażą domków holenderskich

Domki holenderskie w Polsce wciąż są pewną nowością, jednak w Europie zachodniej cieszą się ogromną popularnością już od wielu, wielu lat. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim jako domki letniskowe, do celów rekreacyjnych, jednak mogą także z powodzeniem służyć jako domki mieszkalne – całoroczne. Domki holenderskie często także adaptowane są na biura lub pomieszczenia dla pracowników na budowach.

Domki holenderskie są idealnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni  działki w sposób łatwy, szybki i w najdogodniejszym dla nas czasie. Od momentu zakupu domku możemy się nim cieszyć na swojej działce w bardzo krótkim czasie, już nawet tego samego dnia.  Największą zaletą domków holenderskich jest to, że są one w pełni wyposażone w meble (zabudowa w salonie, kominek, sofy, stoły, łóżka w sypialniach, szafy, meble kuchenne), sanitariaty (toaleta, prysznic, umywalka), urządzenia kuchenne (kuchenka, lodówka, zlew, gazowy podgrzewacz wody) i wszelkie niezbędne instalacje (sanitarna, gazowa, elektryczna). Dzięki kołom manewrowym, na których stoją domki, można je w dowolny sposób ustawić na wybranym terenie, a w razie potrzeby przestawić.

Domki holenderskie sprowadzane przez firmę Unicar pochodzą głównie od prywatnych właścicieli i są starannie wyselekcjonowane przez naszych pracowników w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu ich stan jest bardzo dobry, często wręcz idealny, a cena konkurencyjna, gdyż kupujemy je bez pośredników. Na Państwa życzenie możemy także sprowadzić domki zupełnie nowe, prosto od producenta.

Firma Unicar oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie: